Chirurgia Jednego Dnia

Chirurgia Jednego Dnia w Bełchatowie i Piotrkowie Trybunalskim to nowoczesne oddziały zabiegowe i pooperacyjne. Posiadają  w pełni wyposażone i profesjonalne  bloki operacyjne,  zapewniające najwyższy standard i komfort przeprowadzanych zabiegów i operacji. Oddziały dysponują nowoczesną aparaturą i salami operacyjnymi oraz komfortowymi pokojami pozabiegowymi dla pacjentów. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Wykwalifikowany zespół lekarzy i doświadczony personel medyczny, gwarantują wysoką jakość leczenia i profesjonalną,  troskliwą opiekę medyczną.

Operacje i zabiegi wykonywane w oddziałach Chirurgii Jednego Dnia, to  skrócenie czasu oczekiwania na zabieg, zmniejszenie ryzyka zakażeń i stresu Pacjenta oraz skrócenie pobytu w szpitalu. Nowoczesna technika operacyjna pozwala naszym Pacjentom do niezbędnego minimum ograniczyć  okres nieobecności w pracy i przebywania poza domem. 


W oddziałach wykonujemy  świadczenia w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia,  które wykonywane są zgodnie z kolejką oczekujących.  W przypadku wyczerpania limitu na zabiegi  w ramach ubezpieczenia zdrowotnego istnieje możliwość  wykonywania świadczenia odpłatnie. Usługi komercyjne są wykonywane poza kolejnością w indywidualnie ustalonym, dogodnym   terminie.

Pacjenci są umawiani na zabiegi i przyjmowani na  oddział Chirurgii Jednego Dnia na podstawie skierowania na zabieg od lekarza specjalisty, otrzymanego podczas wizyty  kwalifikacyjnej  w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia lub komercyjnej. 

Szczegółowych informacji na temat zabiegów i usług udziela Indywidualny Doradca Pacjenta.

 Bełchatów (więcej)     Piotrków Trybunalski (więcej)
Chirurgia naczyniowa
Chirurgia plastyczna
Ortopedia
Okulistyka
Chirurgia naczyniowa
Chirurgia plastyczna
Ginekologia

 

Kontakt

MegaMed Sp. z o.o.

Ul. Czapliniecka 93/95
97-400 Bełchatów

MegaMed Sp. z o.o.

Ul. Polna 13/13A
97–300 Piotrków Trybunalski

REJESTRACJA  Bełchatów

tel. 44 635 29 01
tel. 44 635 29 02

REJESTRACJA Piotrków  Tryb.

tel. 44 649 97 92
tel. 44 647 58 77

 

INDYWIDUALNY DORADCA PACJENTA

tel. 44 635 29 98

kom. 695 351 751

Bełchatów, ul. Czapliniecka 93/95 pok. 19

bdomagala@megamed.pl


Projektowanie stron internetowych Master-NET | Agencja reklamowa DHR Kontakt